طراحی مسکونی

درابتدا باید تفاوت طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی را بدانیم . شاخه دکوراسیون داخلی به طور خلاصه به انتخاب متریال (مصالح) ، انتخاب مبلمان و وسایل مورد نیاز فضا و دقت به هماهنگی این مواد با هم از نظر جنس ، کارایی ، رنگ ، سبک میباشد. اما طراحی یا دیزاین داخلی موارد فوق را شامل میشود و علاوه بر آن به طراحی سقف کاذب ، نورپردازی محیط ، جابجایی دیوارهای غیربارور (تیغه های جدا کننده فضاها) برای رسیدن به پلان و نقشه معماری بهتر و در یک کلام به بازسازی بنا بصورت مفصل تر و تخصصی تر میپردازد. هردوبخش دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی در مجموعه دکورانی فعال هست.

image
image

اهمیت طراحی در آشپزخانه

قلب تپنده هر خانه آشپزخانه آن است و مهمترین قسمت در طراحی داخلی یک بنا محسوب میشود. چرا که آشپزخانه باید بتواند به تمام بخش های خانه سرویس دهد و به نحوی طراحی شود که علاوه بر زیبایی چشم گیر وتاثیرگذار در خانه ، کارایی و عملکرد آن حفظ شود. در یک طراحی خوب از یک آشپزخانه ، کاربر که عموما خانم خانه هست میتواند وسایل مورد نیاز خود را به سادگی در فضای مناسب قرار دهد ، صفحه کار به اندازه و درجای مناسب داشته باشد و از کار در فضای آشپزخانه لذت ببرد.طراحی زیبا ، نورپردازی مناسب ، استفاده از یونیت های مناسب و باکیفیت در سایز ها و ابعاد متناسب ، رنگ بندی و متریال حرفه ای و همه این موارد در طراحی یک آشپزخانه زیبا و درعین حال کاربردی اهمیت دارد.

image
Image

کارهایی که دکورانی در آشپزخانه انجام میده

مجموعه دکورانی علاوه بر طراحی آشپزخانه و کابینت ها و یونیت های مناسب فضا ، در بخش طراحی داخلی آشپزخانه هم ورود کرده و طراحی سقف کاذب ، نورمخفی و نورپردازی آشپزخانه ، کف پوش و کف سازی ، کاشی و سرامیک نیز فعالیت دارد . همچنین علاوه بر طراحی ، در کارخانه دکورانی ورق ها برش خورده ، کلاف شده ، یراقالات مناسب و باکیفیت بر روی درب ها نصب شده و در آشپزخانه شما نصب و اجرا میشود. بدلیل اینکه تمامی مراحل اطراحی تا تولید و اجرا در این مجموعه انجام میشود ، علاوه بر کیفیت بسیار بالای خروجی نهایی و رضایت کاربر ، سرعت بسیار بالای اجرا و قیمت مناسب از دیگر مواردیست که این مجموعه را از دیگر مجموعه ها متمایز میکند.

image
Image

اهمیت طراحی در اتاق خواب

اتاق خواب فضای آرامش و استراحت در یک بناست و میبایست با طراحی زیبا و در عین حال استفاده از متریال های مناسب ، نورپردازی آرامش بخش ، استفاده از کفپوش و دیوارپوش ویا کاغذ دیواری و یا رنگ متناسب با سبک طراحی و مبلمان ، یک فضای آرام و زیبا را برای کاربر ایجاد کند. عدم هماهنگی مبلمان با طراحی ، رنگ بندی و متریال ها ، ویا چیدمان و انتخاب نامناسب این موارد میتواند احساس آرامش و راحتی را در این فضا از بین ببرد.

کارهایی که دکورانی در اتاق خواب انجام میده

مجموعه دکورانی در قدم اول نقشه اتاق های خواب از جمله خواب مستر و والدین ، و خواب کودک را برداشت میکند ، در قدم بعدی طراحی سه بعدی به شما ارائه میدهد که کاملا منطبق بر فضای خواب شماست و میتوانید در این فضای سه بعدی حتی حرکت کنید و قدم بزنید و تمامی طراحی را از نزدیک در زوایای مختلف بررسی کنید. پس از تایید طراحی توسط شما ، و انتخاب متریال های مناسب ، تیم اجرایی فضای شمارا به طرح ارائه شده در کمترین زمان تبدیل میکنند و اتاق های خواب زیبا و آرامش بخش شما آماده است.

image
image

اهمیت طراحی سالن منزل

فضای پذیرایی یک خانه به بخش های مختلفی تقسیم میشود و گاها این بخش ها با توجه به طراحی داخلی منزل بایکدیگر در ارتباط مستقیم بوده و گاها تفکیک میشوند. به عنوان مثال فضای TV در یک منزل ممکن است باتوجه به طراحی داخلی فضا ، در کنار سالن پذیرایی و فضای نشیمن باشد و یا در طراحی یک فضای دیگر ، یک فضایی کاملا مستقل با طراحی متفاوت و خاص و نورپردازی مخصوص به خود باشد. در خانه های امروز طراحی سالن پذیرایی ، فضای غذاخوری و فضای TV از مهمترین بخش های طراحی و دکوراسیون داخلی یک بناست که چون در فضای عمومی منزل قرار دارد و جزو فضاهای خصوصی مثل خواب ها محسوب نمیشود ، در هنگام ورود مهمان اولین فضاهایی هستند که دیده میشوند و بایستی طراحی بسیار مناسبی داشته باشند.

کارهایی که دکورانی در سالن انجام میده

مجموعه دکورانی در طراحی و دکوراسیون داخلی فضاهای نشیمن ، فضای TV ، فضای ناهارخوری و سالن میهمان ، در تمامی بخش ها از جمله طراحی سقف کاذب و نورپردازی آن ، کف پوش مناسب و هماهنگ با فضا ، طراحی جداره ها و دیوارها و نورپردازی آنها مخصوصا در TV Wall (دیوار تی وی) ، انتخاب متریال و یا دیوارپوش مناسب فضا ، چیدمان و انتخاب دکوراسیون و مبلمان و وسایل مناسب در فضا و حتی انتخاب پرده ها ، نورپردازی ها و دیگر موارد فعالیت میکند و قبل از اجرا ، به شما طراحی های سه بعدی منطبق بر اجرا و کاملا واقع گرایانه ارائه داده که کاربر قبل از اجرا شدن طراحی منزل خود بتواند فضای خود را با جزئیات کامل و حتی متریال های واقعی ببیند و با خیال راحت کار را به تیم اجرایی دکورانی سپرده که در کمترین زمان طراحی منزل شما را در حداقل زمان انجام دهند.

fa_IRفارسی